Rota Twister Ped

Rota Twister Ped

Rota Twister Ped

 

ROTA TWİSTER PED ZEMİN PARLATMA SİSTEMİ

Mermer, Beton ve Granit Zeminleriniz de zamanla oluşan orta ve küçük boyutlu çiziklerin, yanlış kimyasalların kullanım sonucu zarar gören Mermer, Beton ve Granit zeminlerinizin yeniden parlatılması ve onarımı için kullanılan bu özel pedler Rota Twister Ped kalitesi farkıyla sizlerle…

Yüksek kalite, hız, ekonomi ve ayna derecesinde parlaklık istiyorsanız Rota Twister Ped Size Tek Başına Yeter.

mermer-parlatma-pedi

Rota Twister Ped ile uzmanlık gerektirmeyen kullanım şekli sayesinde büyük sıkıntılarınızdan küçük bir hareketle kurtulabilirsiniz. Her hangi bir cila makinesi ile çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Makinenizi modifiye etmeniz gerekmez. Firmamızdan satın alacağınız Rota Twister Pedi cila makinenizin veya herhangi bir temizlik makinesinin ped tutcu diskine yerleştirin ve mermer zemini cilalamaya başlayın. Bu kolaylık ve sonrasında alacağınız mükemmel sonuç sizi de şaşırtacak.

Kullanım Alanları

* Oteller

* Okullar

* Temizlik Şirketleri

* Restorasyon Firmaları

* Hastaneler

* Zemini Granit – Mermer ve Beton Olan Her Yer

Rota Twister Ped Kulanım Şekli ve Öneriler 

Mermerinizin veya granit zemininizin aşınmışlık durumuna göre m2 de yaklaşık 30 saniye çalışmanız yeterli olur. Bu çalışma sürecinde m2 ye makineden 250 ml su verilir. Sonra aynı işlemi diğer numaralı twister pedler ile yapılır.

Sonuç olarak da zemin temizlenir. Tüm Rota Twister Pedler bitince isteğe bağlı olarak zemin direncini artırmak ve parlaklığı artırmak için toz cila ve sıvı kristal mermer cilası uygulaması yapılır. Ama genelde buna hiç gerek kalmaz. Çünkü Rota Twister Ped size tek başına yeter. Beklentilerinizin tam karşılığı Rota Twister Ped…

zemin-silimi-temizlik-pedleri

Mermeriniz mi aşındı ? Artık mermerleriniz parlamıyor mu? Rota Twister Ped Var… Büyük Sorunlar Küçük Bir Hareketle Çözülür…

Rota Twister Ped Nedir: Rota Twister Ped Milyarlarca elmas partikülün özel ve dayanıklı zemin pedlerinin üzerine elektroliz yöntemi ile püskürtülmesi ile imal edilen çok fonksiyonel bir zemin yenileme ve parlatma pedidir.

Rota Twister Ped ile mermer parlatma ve tamir etme işi yaparken hiç bir suretle deterjan, mermer cilası veya başka bir kimyasal kullanmanız gerekmez. Rota Twister Pedin 5 Çeşidi vardır. Bu Rota Twister Pedler 1-2-3-4-5 olmak kaydı ile numaralandırılır.

1 Numaralı Rota Twister Ped : Çok Aşınmış mermer yüzeylerde derinlemesine işlem yapmak üzere tercih edilir. Etkisi zemin derin çizikleriden arınmış bir hal alır.

2 Numaralı Rota Twister Ped : Aşınmış mermer yüzeylerde derinlemesine işlem yapmak üzere tercih edilir. Etkisi zemin hafif çizikleriden arınmış bir hal alır.

3 Numaralı Rota Twister Ped : Az Aşınmış mermer yüzeylerde derinlemesine işlem yapmak üzere tercih edilir. Etkisi zeminde çizik kalmamış haldedir.

4 Numaralı Rota Twister Ped : Daha Az Aşınmış mermer yüzeylerde derinlemesine işlem yapmak üzere tercih edilir. Etkisi zemin parlamaya başlamıştır.

5 Numaralı Rota Twister Ped : Çok Daha Az Aşınmış mermer yüzeylerde derinlemesine işlem yapmak üzere tercih edilir. Etkisi çok parlak bir zemindir.


 

Rota Twister Ped ile zemin cilalama sistemi kesinlikle temizlik endüstrisinde devrim niteliğindedir.

Rota Twister Pedi: Mozaik, Doğal Taş, Beton, Mermer, Granit, Vinil ve Epoksi zeminlerde kullanılabilir. Rota Twister Ped mat, aşınmış, yıpranmış, parlamayan zeminlerinizi temiz, parlak, onarılmış, pırıl pırıl ve cilalanmış hale getiren bir sistemdir.

Rota Twister Pedi Neden Kullanmalıyım?

– Temizlik için ayırdığınız zamanı azaltır. 

– Olağanüstü temizlik ile hizmet kaliteniz artar.

– Yüksek parlaklık seviyesi ile yaşam kaliteniz artar.

– Cila, vaks, ya da periyodik bakım gerektirmez.

– Kimyasal-deterjan gerektirmez, sadece su ile temizlik yapılır. 

– Rota Twister pedler her türlü temizlik makinesinde kullanılır.

– Cila makineleri, zemin temizleme otomatları, binicili temizlik makineleri vs. 

– Rota Twister pedlerin kullanım ömrü çok uzundur bu yüzden ekonomik bir çözümdür.

– 150 devirden 3500 devire kadar çalıştırabilirsiniz.

– Dayanıklı zeminlerde yüksek hızla cilalama için de idealdir.


Yasal Uyarı 

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.