Size bir telefon kadar yakınız
0542 205 50 46
Dil Seçin
trende

Toz Mermer Cila

16.02.2012
6 görüntülenme

500 gr Mermer Cilası Fiyatı : 55 TL

Toz Cila Ürün Açıklaması

Mermer cilalama da devrim niteliğinde bir kristalize cila. Rota Sihirli Toz ile mermer cilalama işiniz inanamayacağınız derecede kolaylaşacak. Artık 100 metre² alana cila atmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Size bu iş için yalnızca 25 dakika yetecek.

Artık çelik ped’e de para harcamak ve cila işiniz bittikten sonra çelik ped kalıntılarını zeminden temizleme zahmetiniz de olmayacak. Çok daha ekonomik olan 1 adet beyaz keçe kullanarak ve 5 kg Rota Sihirli Toz Cila ile 600 metre² mermer alanı sadece 2,5 saatte cilalayabilirsiniz.

Rota Yüzey Yenileme Sistemlerinin yıllardır üzerinde tecrübe edip son halini 2012 yılında alan Rota Sihirli Toz Cila ürünümüz son derece dayanıklı bir kristalize mermer cilasıdır. Sıvı kristalize mermer cilalarına nazaran yaklaşık 2 kat daha dayanıklılık gösteren toz halindeki Rota Sihirli Toz Cila ürünü sayesinde Mermere cila uygulaması artık sıkıntılı bir hal almaktan zevkli bir işe dönüşecektir.

Toz Mermer Cilası Ambalaj Şekli Nasıl?
Toz Cila Ürünümüz 500 gram Plastik Kavonoz (Koli içi 12 adet) ve 5 Kg Plastik Kavanoz (Koli içi 4 adet) Şeklinde satışa sunulmaktadır. Ama isteğe bağlı 1 kg veya 5 kg lık tek ambalajdada alabilirsiniz.
Toz Mermer Cilası Alımında Kargo Ücreti Öder miyiz?
Toz Cila Ürünümüzden 20 kg ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti ödemezsiniz.
Toptan Toz Mermer Cilası Alımında İndirim Uygular mısınız?
Toz Cila Ürünümüzden 50 kg ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti ödemezsiniz. Buna ek olarak toz cila fiyatına % 10 indirim uygulanır.

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine aynı gün kargoya verilir. Memnun kalmadığınız zaman ürün ve para iade garantisi veriyoruz.

Toz Cila Ürün Özellikleri

 • Tüm sert zeminlerde güvenle kullanılır.
 • Ekonomiktir.
 • Göz alıcı parlaklık verir.
 • Uygulanması çok hızlıdır.
 • Dayanıklıdır.
 • Cila uygulanmasında uzmanlık gerekmez.
 • Lokal uygulanabilir.
 • Cilananan yüzey hemen kullanılabilir.
 • Saklaması kolaydır.
 • Raf ömrü yoktur.
 • Sonucu hemen görürsünüz.
 • Kokusuzdur.
 • Pratik uygulanabilir.
 • Cila makinesi ile kullanılır.
 • Manuel yani elle kullanılır.
 • Polisaj Makinesi ile kullanılır.

Toz Cila Uygulanmış Zemin Görselleri

Yukarıda resimleri bulunan yüzeylerde Rota Toz Mermer Cilası ürünümüz kullanılmıştır. Bazı yerlerde Mermer Toz Cilası el ile manuel şekilde yapılmıştır. Bazı yerlerde devir ayarlı avuç içi taşlama makinesi ile uygulanmıştır. Bazı yerlerde polisaj makinesi ile bazı yerlerde mermer silim makineleri ile bazı yerlerde ise Mermer Cila Makineleri kullanılarak uygulanmıştır.

TOZ CİLA ile Mutfak Tezgahı Parlatılması (Polisaj Makinesi İle)

TOZ CİLA’nın Temsili Uygulama Videosu

TOZ CİLA’nın El ile Manuel Uygulama Videosu

TOZ CİLA Uygulama

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet Cenani Yılmaz dedi ki:

  Mutfak tezgahı kırmızı /siyah karışık renk de granit mermer parlatmak için kullanabilirmiyim avuç içi taşlama makinası ile yapabilirmiyim.Bilgi verirseniz memnun olurum

 2. Selim Türkol dedi ki:

  Büykada yazlık evımın yerleri tamamen beyaz mermerdir tahmını 90 m2 ayrıca terasım vardır bahçe katının paladyen mermerdır,yıllardır hep bır taşaron fırmaya parlatması için bedel öderım,sıkıldım..bu kere Hazan Makıne tarafıma özel çok muhteşem bır mermer parlatma aparatı üretti,tüm aksesuarları mevcuttur bu makınede tahmınım sızın toz ürünlerini kullanmak gerekecektır ancak bız bu makınenın kullanımını ögretecek ve sızın tozu satın almamızı desteklıyecek bır ustaya ıhtıyac vardır.İlk demoyu İstanbul daki evimizde traverten üzerinde yapmak isterız,ikinci demoyu da yazlık evımız Buyukada da Mayıs ayında yapmak isteriz,sizin tozlarınız netice verırse uzun yıllar bır müşteri kazanmış olacagınız gıbı dostların bunu gormesi ile müşteri talebiniz de artacaktır.Ada ev tatbıkatında bahçıvanımız Hüseyın beyi eğitirseneız benım gibi muhtelıf bahçelerine bakan evlere de bu hızmeti götürürü olur ve sürümünuze katkı saglıyabılır düşüncesindryım.Bilgi ve desteğinizi bekleriz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.