Değerlerimiz

Değerlerimiz

Odipar Mermer Silim Makineleri Olarak DEĞERLERİMİZ…

Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Topluma Saygı; İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

İnsana Saygı; İnsan faktörünün Rota’nın başarasının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, Rota’nın tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz…

Performans; Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

İşbirliği ve Takım Çalışması; Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonlu ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız..

Kalite; Rota çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçilik; Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve konumumuzu sürdürmenin temelidir.

silme-cilalama-makinasi