Kurutma Fanı

Kurutma Fanı

Halı Kurutma Fanı Fiyatı : 990 TL

Ürün Kodu : ROTA10


Odipar Ht 3000 kurutma fanı ile geniş alanların temizlenmesi sonrası hızla kurumasını çok ekonomik bir biçimde sağlayabilirsiniz. Üstelik kurutma işlemini yaparken çıkarttığı ses seviyesi son derece azdır. Kurutma fanının çalışma esnasındaki sessizliğinde ki yüksek performansı bile sizi şaşırtmaya yetecektir.

 İşletmenize son derece ekonomik ve faydalı çözümler sağlayan ODİPAR HT 3000 Kurutma fanı kullanım alanları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı büyük ve geniş alanlarda hava sirkülasyonunu sağlamak için.

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı halı yıkama fabrikalarında halı kurutma odaları içinde hava akımı sağlamak için.

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı ile yerinde halı yıkama işi yapan halı yıkama firmaları için son derece ideal bir kurutma çözümü sağlar. (Cami ve Geniş Halı temizliklerinde büyük halılarda anında kuruluk sağlar)

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı temizlik şirketlerinde sayesinde geniş ve havasız alanlarda temizlik sonrası hemen kurutulması ve insan trafiğine açılması için faydalıdır.

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı geniş alanlarda zemin cilalanması işinden sonra zemindeki cilanın hemen kurutulması, böylece sonraki kat cila uygulamalarınızda kolaylık sağlayacak ve zamandan tasarruf etmenize yarayacaktır.

          Oto araba yıkama istasyonlarında araba içi yıkama işinin sonrasında yıkanmış koltukların hemen kurutulması işinde son derece uzman bir fandır

          Odipar HT 3000 Kurutma Fanı her türlü mekânın kurutulması ve hava akımını sağlamak için ideal bir çözümdür.

Odipar HT 3000 Kurutma Fanını Büyük tekerlekleri ve ergonomik tutma sapı sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Odipar HT 3000 Kurutma Fanının pp gövdesi son derece kaliteli olduğundan çok uzun yıllar size sorunsuz hizmet edecektir.

Odipar HT 3000 Kurutma Fanının servis kolaylığı sizi şaşırtacaktır. Makine çok basit bir teknolojiye sahiptir. Gereksiz parçalardan ve teferruattan kaçılmıştır. Makine içindeki parçalara çok kolay bir şekilde ulaşmanız servis kolaylığını da yanında getiriyor.

Makinede hava ayarı yapabilmeniz için bir adet ayar düğmesi bulunmakta. Kullanım amacınıza ve mekanın büyüklüğüne göre kademeli hava akışını sağlayan düğmeyi saat yönünde çevirmeniz makineyi çalıştırmanız için yeterli olacaktır.


Mermer, karo, granit, traverten silimi, yenilemesi, cilası, cilalama, cilalamak, kristal mermer cilası atmak, restorasyonu, parlatma, yıkama, temizleme, çizik mermer aşınmış mermer, abrasiv silimi, reçine elmas ped silimi, reçine bağlayıcı elmas cila pedi, reçine bağlı elmas parlatma pediYasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. 


 Rota Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri Toz Mermer Cilası – Toz Cila