Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi

Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi

Çelik Cila Teli Fiyatı :

Ürün Kodu : SM2


 Odipar HT 01 ( Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi )

Odipar Alüminyum Cila Pedi en mükemmel cila çözümleriniz için özel olarak imal edilmiştir. Odipar Alüminyum Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi içeriğinde yer yer çelik teller mevcuttur ki bu teller sayesinde cilanın ve cila atılacak yüzeyin ısınması daha kısa sürede gerçekleşiyor.

Odipar Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin deki alüminyum teller ince yapılıdır bu sayede zemine püskürttüğünüz cila kimyasalı cila makinasını çalıştırdığınız zaman etrafa saçılmaz. Bu sayede kullanmayı hedeflediğiniz ciladan da kısmen de olsa tasarruf etmiş olursunuz.

Odipar Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi ambalaj şekli bağ şeklindedir (ortalama 900 gr) ve bir bağ Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin de ise 3 adet kullanıma hazır ve cila makinanıza uygun cila teli çıkarabilirsiniz.

·         Cila pedi hazırlama videosunu aşağıda seyredebilirsiniz.


Mermer, karo, granit, traverten silimi, yenilemesi, cilası, cilalama, cilalamak, kristal mermer cilası atmak, restorasyonu, parlatma, yıkama, temizleme, çizik mermer aşınmış mermer, abrasiv silimi, reçine elmas ped silimi, reçine bağlayıcı elmas cila pedi, reçine bağlı elmas parlatma pedi


 Yasal Uyarı 

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. 

Rota Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri Toz Mermer Cilası – Toz Cila