Sütyenlerin Temizliği ve Yıkanması

Sütyenlerin Temizliği ve Yıkanması

Sütyen Nasıl Yıkanır? Sütyen Temizliği

Zararlı Organizmalara Dikkat En temiz sandığınız eşyalarınız bile bazen mikrop saçabilir.Çünkü gözle görülmeyen mikroplar ve organizmalar aklınıza gelmeyecek yerlerde pusuya yatmış olabilir.

Bu yüzden yıkanmasına çok dikkat etmeniz gereken ve temizliğinde titiz davranmanız gereken sütyenlerinizi iyi kontrol etmeniz gereklidir.

Zararlı Organizmalara Dikkat

En temiz sandığınız eşyalarınız bile bazen mikrop saçabilir.Çünkü gözle görülmeyen mikroplar ve organizmalar aklınıza gelmeyecek yerlerde pusuya yatmış olabilir.

Bu yüzden yıkanmasına çok dikkat etmeniz gereken ve temizliğinde titiz davranmanız gereken sütyenlerinizi iyi kontrol etmelisiniz.Çünkü sütyeniniz zarar organizmalar için yuva haline gelebilir…

http://www.neisyapsak.com/fikrimgeldi/images/bra.jpg

Sütyenlerin Temizliği ve Yıkanması

Göğüs ölçünüz, sütyeninizi belli sıklıkla yıkamanız gerektiğini belirliyor. Eğer göğüsleriniz büyükse , koltuk altlarınız daha çok çukurda kaldığından terlersiniz. Terlediğinizde ise deri hücre kaybınınz arttığından sutyeniniz kokmaya başlar ve göğüslerinizin altında sıcaktan dolayı lekeler oluşur. Eğer vücudunuzun üst kısmı genişse sutyeninizi her giyişten sonra yıkamalısınız. Dümdüz bir vücut yapınız varsa birkaç gün çamaşır makinesinden uzak durabilirsiniz. Sutyenlernizi makineninizin ılık su ayarında, külotlu çorapların içine koyarak yıkamanızı öneririz.

kaynak: renkliweb.com