Granit Silim ve Cilalama Sistemleri Granitte Ayna Parlaklığı Mermer ve Granit Cilalama da Devrim %100 Yerli Sermaye 2 Yıl Garanti Gezegen Dişli Sistemi Türkiye'de İlk ve Tek Mermer ve Granit Zeminleriniz Işıldasın...
23 Şubat 2018

Granit Silim ve Cilalama Sistemleri

23 Şubat 2018

Granitte Ayna Parlaklığı

23 Şubat 2018

Mermer ve Granit Cilalama da Devrim

23 Şubat 2018

%100 Yerli Sermaye 2 Yıl Garanti

23 Şubat 2018

Gezegen Dişli Sistemi Türkiye'de İlk ve Tek

23 Şubat 2018

Mermer ve Granit Zeminleriniz Işıldasın...

 

ODİPAR Sihirli Toz (Kristalize Mermer Cilası Toz)

Mermer cilalama da devrim niteliğinde bir kristalize cila. Odipar Sihirli Toz ile mermer cilalama işiniz inanamayacağınız derecede kolaylaşacak. Artık 100 metre² alana cila atmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Size bu iş için yalnızca 25 dakika yetecek.

Artık çelik pede de para harcamak ve cila işiniz bittikten sonra çelik ped kalıntılarını zeminden temizleme zahmetiniz de olmayacak. Çok daha ekonomik olan 1 adet beyaz keçe kullanarak ve 5 kg Odipar Sihirli Toz ile 600 metre² mermer alanı sadece 2,5 saatte cilalayabilirsiniz.

Odipar Yüzey Yenileme Sistemlerinin yıllardır üzerinde tecrübe edip son halini 2012 yılında alan Odipar Sihirli Toz ürünümüz son derece dayanıklı bir kristalize mermer cilasıdır. Sıvı kristalize mermer cilalarına nazaran yaklaşık 2 kat daha dayanıklılık gösteren toz halindeki Odipar Sihirli Toz ürünü sayesinde cila uygulaması artık sıkıntılı bir hal almaktan zevkli bir işe dönüşecektir.

Hemen sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin. Ürün siparişinizi isterseniz deneme paketimiz olan 1 kg ürün şeklinde 55 TL (KDV Hariç)

İsterseniz orijinal ambalajında 10 kg ürün şeklinde 460 TL (KDV Hariç) ödeyerek sahip olabilirsiniz. ( 10 Kg Ambalaj siparişinizde kargo ücreti ödemezsiniz.)

 Siparişiniz Türkiye’nin her yerine aynı gün kargoya verilir. Memnun kalmadığınız zaman ürün ve para iade garantisi veriyoruz.

 Ürünün Geniş Açıklaması ve Satın alma Lütfen Tıklayınız.

Kristalize Mermer Cilası TozAnahtar Kelimeler: elmas ped, reçine bağlı elmas aşındırıcı, elmas abrasiv, elmas parlatma taşı, elmas mermer cilalama, reçineli elmas taşı, abrasiv pah aşındırma, elmas pah kırma cilalama , kristalize mermer cilası, toz cila, mermer parlatma Rota Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri Toz Mermer Cilası - Toz Cila


Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Temizlik Makineleri

 

Temizlik Makineleri Sitemizi Ziyaret Ediniz.

Temizlik Makinaları Yedek Parçaları

Temizlik Makinaları Yedek Parçaları

Temizlik Makineleri Sarf Malzemeleri

Temizlik Makineleri Sarf Malzemeleri

Online Satış!

Temizlik Makineleri ve Yedek Parçaları Online Satış

Forum-Bilgi

Temizlik Endüstrisinin Kalbi Burada Atıyor.

Uygulama Videoları

Uygulama Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

Ara