Granit Silim ve Cilalama Sistemleri Granitte Ayna Parlaklığı Mermer ve Granit Cilalama da Devrim %100 Yerli Sermaye 2 Yıl Garanti Gezegen Dişli Sistemi Türkiye'de İlk ve Tek Mermer ve Granit Zeminleriniz Işıldasın...
23 Şubat 2018

Granit Silim ve Cilalama Sistemleri

23 Şubat 2018

Granitte Ayna Parlaklığı

23 Şubat 2018

Mermer ve Granit Cilalama da Devrim

23 Şubat 2018

%100 Yerli Sermaye 2 Yıl Garanti

23 Şubat 2018

Gezegen Dişli Sistemi Türkiye'de İlk ve Tek

23 Şubat 2018

Mermer ve Granit Zeminleriniz Işıldasın...

 ROTA MAKİNE VE YÜZEY YENİLEME SİSTEMLERİ

huseyin-ozharputlu

1997 yılında endüstriyel temizlik sektörüne giren firmamız; bu süreçte temizlik endüstrisinde bazen yenilikleri takip ederek bazen de yeniliklere öncülük ederek sektör gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. 

 Yıllardır bilgi dağarcığını ve tecrübelerini büyüten firmamız her fırsatta bu birikimini paylaşma çabasında olmuştur. Firmamız böylece ülkemizin ve temizlik endüstrisinin hızla kalkınacağını düşünmekte ve bu bağlamda firma olarak üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde ifa etmeyi hedeflemektedir. 

Firmamızın faaliyet konusu iki aşamalıdır. Birinci aşama yurt dışından sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının ithalatını yaparak bunları yurt genelinde pazarlamaktır. İkinci faaliyet konusu ise her türlü doğal zeminlerin (Mermer, granit, karo, mozaik vs.) zamanla aşınmasından veya yanlış bakım uygulamaları neticesinde zeminin bozulmasından kaynaklı olumsuzluklarını tamir etmek, parlatmak, cilalamaktır. 

Yani bir nevi yüzey restorasyonunu (yenilenmesini) yaparak hem ülke ekonomimize faydalı olmakta hem de gereksiz iş kaybının önüne geçmektedir. (Yüzey Yenileme İşinin Faydaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız…) 

Odipar Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri olarak yüzey yenileme işini en ince detaylarına kadar ücretsiz olarak öğretiyoruz.  Bu işe ilgi duyan tüm ziyaretçilerimiz iletişim bölümümüzdeki forma bu konuyla alakalı mesaj bıraktıkları takdirde konuyla alakalı personellerimiz en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.Anahtar Kelimeler: Mermer, karo, granit, traverten silimi, yenilemesi, cilası, cilalama, cilalamak, kristal mermer cilası atmak, restorasyonu, parlatma, yıkama, temizleme, çizik mermer aşınmış mermer, abrasiv silimi, reçine elmas ped silimi, reçine bağlayıcı elmas cila pedi, reçine bağlı elmas parlatma pedi


 Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. 


Rota Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri Toz Mermer Cilası - Toz Cila

 


Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Temizlik Makineleri

 

Temizlik Makineleri Sitemizi Ziyaret Ediniz.

Temizlik Makinaları Yedek Parçaları

Temizlik Makinaları Yedek Parçaları

Temizlik Makineleri Sarf Malzemeleri

Temizlik Makineleri Sarf Malzemeleri

Online Satış!

Temizlik Makineleri ve Yedek Parçaları Online Satış

Forum-Bilgi

Temizlik Endüstrisinin Kalbi Burada Atıyor.

Uygulama Videoları

Uygulama Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

Ara