Size bir telefon kadar yakınız
0542 205 50 46
Dil Seçin
trende

Mermer Kumlama – Mucarta

23.12.2012
147 görüntülenme

  Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer)

Bu uygulama genellikle zemindeki mermer veya granitin kayma direncini en aza indirmek, zemine farklı ve hoş bir görüntü verebilmek veya beton zeminin üzerine başka bir amaç için yapıştıracağınız nesnenin tam manasıyla zemine yapışmasını sağlamak amacıyla kullanılabilir.

Uygulama Şekli:

Odipar HT 135 Mermer & Granit Silim Makinesinin tabanına yerleştireceğiniz Odipar Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatı ile ister sulu olarak isterseniz kuru olarak zemine kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) İşlemi sırasında Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatınızdaki özel süspansiyon sistemi sayesinde makineniz kullanımı esnasında inanılmaz derecede hafiflettiği için Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) işlemini pratik bir şekilde başaracak ve ortaya çıkan mermerdeki şıklığa inanamayacaksınız.

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatımız kullanım kurallarına uyulduktan sonra zemindeki döşenmiş yüzeyin cinsine göre ( Mermer, Karo, Granit, Beton vs.) yaklaşık 2 Bin ile 3 Bin m² arasında işlem yapabilir. Bu özelliği ile uygulama çok ekonomik olacaktır. 8 Saatlik bir mesai içinde günde yaklaşık 400 m² zeminde uygulama Çekiçleme – Kumalama (Mucarta & Bush Hammer) yapabilirsiniz.

Çekiçleme – Kumalama (Mucarta & Bush Hammer)Aparatındaki çekiçleme ruloları kendi aralarında zemine vereceğiniz desene göre kalından inceye doğru değişmektedir. Zemine vereceğiniz görüntü desenine göre çekiçleme aparatının rulolarını değiştirerek zemine farklı desenler verebilirsiniz.

Çekiçleme (Mucarta & Bush Hammer) Aparatı ve Ruloları

mucarta-odipar-cekicleme-kumlamamucarta-odipar-cekicleme-kumlama

  mucarta-odipar-cekicleme-kumlamamucarta-odipar-cekicleme-kumlamamucarta-odipar-cekicleme-kumlama

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) Örnekleri (Resim):

mucarta-odipar-cekicleme-kumlama mucarta-odipar-cekicleme-kumlama

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) Uygulama Videosu

Merdiven ve dar alanlar hatta duvarlar için Spirale Takılan Mucarta Kumlama Aparatı Mermer Kumlama Mermer Mucarta Aparatı bu aparat kullanırken devir ayarlı spiral makinesi kullanın ve bu makineyi kullanırken de en düşük devir olan 1. kademede kullanın. Aksi halde mermer kumlama, mermer mucarta işlemini sağlıklı yapamayacağınız gibi hem makinenize hem mermere hemde kendinize zarar verebilirsiniz.

  

 Rota Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri Toz Mermer Cilası – Toz Cila

Anahtar Kelimeler: Çekiçleme, Mucarta,Bush Hammer, Kumlama, Mermer, granit, Beton, Karo Odipar, Yüzey Yenileme ve Silim Makinesi, Mermer Kumlama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.